BIS Voksen
1. ES N SE UCH NJV-12 Moyen’s Zofus – Steinar Berg/Brit Aali
2. KLM INT NORD UCH S JCH SEV-10 NV-14-15 NORDV-14 EUW-15 NORDV-15 Lokkeberget’s Igor – Pål Thoresen
3. P Chriwall’s Fred Flintstone – Torstein Dehn
4. KV Rugdelia’s Uaf Cleo – Odd Stokkebekk

Fellesutstillingen 2016, Engelsk Setter - Skuruberget's Sia

BIS_2016_alle

BIS Valp
1. KV Viljetun’s Cfd Frikk –Lina Pedersen
2. ES Skuruberget’s Sia – Merete Kullsveen
3. B Vanity Victor – Milla Stav Nilsen
4. Drentsche Patrijshond Ike Roosje V.H. Bergse Veld – Bodil Haugen

Fellesutstillingen 2016 BIS valp

Fellesutstillingen 2016 BIS valp

BIS Veteran

1. ES NUCH Rypekullet’s Bobo – Arthur Rønnestad
2. B NV-09 Coco Du Vallon De La Rigaude – Lars Farnes
3. KWINT NORD UCH NV-08-10-12-13-14-15 DKV-09-11 EUVW-15 NVV-15 Hella’s Roy- Eva og Kent Pedersen
4. GS Idrefjällens Dimmu Borgir – Ronny Martinsen

Fellesutstillingen 2016 BIS veteran

Fellesutstillingen 2016

Beste Jaktpremierte
1. KLM INT NORD UCH S JCH SEV-10 NV-14-15 NORDV-14 EUW-15 NORDV-15 Lokkeberget’s Igor – Pål Thoresen
2. ES N SE UCH NJV-12 Moyen’s Zofus – Steinar Berg/Brit Aali
3. P Chriwall’s Fred Flintstone – Torstein Dehn
4. KV Rugdelia’s Uaf Cleo – Odd Stokkebekk

Fellesutstillingen 2016, Beste Jaktpremierte Kleiner münsterländer - Igor

Stor takk til fotograf Skjalg Wikdal

Royal Canin

 

BIR HUNDENE

Bracco Italiano Athene Di Messorem

Bracco Italiano_Athene Di Messorem

Breton Jacques

Breton_Jacques

Drentsche Patrijshond Wesley Inucos The Gloucester

Drentsche Patrijshond_Wesley Inucos The Gloucester

Engelsk Setter Moyen’s Zofuz

Engelsk Setter_Moyen's Zofuz

Gordon Setter Grasbekkåsens Rb Nemi

Gordon Setter_Grasbekkåsens Rb Nemi

Irsk Setter Steinstølens Ulrik

Irsk Setter_Steinstølens Ulrik

Kleiner Munsterlander Lokkeberget’s Igor

Kleiner Munsterlander_Lokkeberget's Igor

Pointer Chriwall’s Fred Flintstone

Pointer_Chriwall's Fred Flintstone

Ungarsk Vizsla Korthåret Roughshoot I’m On Fire

Ungarsk Vizsla Korthåret_Roughshoot I'm On Fire

Vorstehhund Korthår Rugdelias Uaf Cleo

Vorstehhund Korthåret_Rugdelias Uaf Cleo

Vorstehhund Strihår Smørmosen’s C Xo

Vorstehhund Strihåret_Smørmosen's C Xo

Weimaraner Korthar Hella’s Roy

Weimaraner Korthår_Hella's Roy

Apportkonkurransen – 20 deltagere
Nr. 1 ES Rotvelta’s Vicky – Bente Bache
Nr. 2 ES Rypekullets Tjorven – Arthur Rønnestad
Nr. 3 PTroll-Leiken’s Lexie – Aina Brynildsen ( 5 mndr)

Fellesutstillingen 2016 Apportkonkurranse

Foto: Siri Eveline Sætrang Brattbakken

 

Comments are closed.